nakupování
LD Seating | jednací a konferenční křeslo Delta
nakupování
Obchodní podmínky
Reklamační řád
Prohlášení o ochraně osobních údajů
Náhradní plnění
Konto Bariéry
Dárkové certifikáty

O nakupování

Na tomto místě naleznete vše o nakupování na MojeŽidle.cz. Pokud zde přesto nenajdete informace, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat.

Váš tým MojeŽidle.cz


Náhradní plnění

Náhradní plnění

Společnost Adelon s. r. o., provozovatel obchodu MojeŽidle.cz,  zaměstnává více než 50 % osob se zdravotním znevýhodněním. Proto splňuje podmínky zákona č. 435/2004 Sb. o poskytování tzv. náhradního plnění pro své zákazníky.

Konto Bariéry

Konto Bariéry

Společnost Adelon s.r.o., provozovatel MojeŽidle.cz, je partnerem Konta BARIÉRY. Snažíme se tím pokračovat v naplňování jednoho z cílů, které jsme si dali - pomáhat lidem, kteří neměli v životě takové štěstí, aby si mohli říct, že jsou zdraví. Z každé objednávky obchodu MojeŽidle.cz  přispíváme nadaci 30,- Kč.

Dárkové certifikáty

Dárkové certifikáty

Dárkový certifikát je ideální tip na dárek či zaměstnanecký benefit. Obdarujte své blízké příspěvkem na novou židli. Darováním certifikátu se vyhnete riziku nevhodného nebo špatně zvoleného dárku, navíc nevěnujete pouze finanční částku, ale také snahu udělat blízkým opravdovou radost z výběru dárku podle vlastních představ a přání.Designová světla Moodoo

Prowork Therapia

Potřebujete poradit?

Moje židle - komfortní sezení i nakupování
MojeŽidle na Facebooku Konto Bariery APEK

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Prohlášení o ochraně osobních údajů | Mapa stránek (sitemap)

© 2008-2017 Adelon s.r.o. | všechna práva vyhrazena